Firma Adı İletişim Konum
DESİTA YAZILIM MÜHENDİSLİK TURİZM İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Yeşilbağlar Mah. Selvili Sok. Helis Beyaz Ofis. No: 2/2 B Blok Kat: 6 No: 28 / Pendik / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 507 247 0182
Web: https://www.desita.com.tr/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Muhendislik Tasarim ve Uretim Yazilimlari
  • CNC ve PLC Yazilimlari
  • Simulasyon Yazilimlari
  • Urun Gelistirme Yazilimlari
  • Diger Yazilimlar

2008 Yılında kurulan Desita Yazılım Mühendislik Ltd.Şti kurulduğu günden itibaren CAD CAM CAE sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Desita; VisualCAM , RhinoCAM Ürünlerinin Türkiye Distribütörü, SolidCAM, Cimatron ürünlerinin de yetkili satıcısı olarak Türkiye nin dört bir yanında genç dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. DESİTA ; 13 yıllık CAD/CAM deneyimi, güçlü altyapısı, kurumsallaşmış organizasyon yapısı ve genç, tecrübeli ekipten harmanlanmış piyasanın üretim ve teknoloji ihtiyaçlarını bilen kadrosu ile tüm müşterilerine program satışı, teknik desteği ve eğitimleri ile bütünsel çözümler sunmaktadır. Eğitimleri ise yeni vizyon katarak genişlettik ve yeniledik. Desita Akademi ile birleştirdik. Eğitimlerimiz her bir alan için ayrı dersler ve içerikler bulundurmaktadır. Ders, paket, süre gibi kriterlere göre tüm eğitim alan kişiler kendilerine göre eğitim almaktadırlar.

SolidCAMSolidCAM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Desita Yazılımı olarak Türkiye Yetkili satıcılığını yaptığımız SolidCAM, SolidWorks e sorunsuz olarak ve SolidWorks modeline tam parametrik çalışan entegre bir yazılımdır.SolidWorks tek pencere entegrasyonu sayesinde tüm işleme operasyonları, tanımlanmış hesaplanmış ve parametrik SolidWorks montaj ortamından ayrılmadan kontrol edilebilir. SolidCAM + SolidWorks; iMachining dahil olmak üzere önemli imalat uygulamalarını destekleyen güçlü, kolay kullanımlı entegre CAD / CAM çözümü sağlar. 2 Boyutlu , 3 Boyutlu,I-Machining, 2..5D Freze, HSM,HSS Yüzey freze,3D Freze / HSM, Çok Yüzeyli Pozisyonlamalı 4/5 eksenli Freze, Simultane 5 eksen Freze, Torna, Turn-Mill, WireEDM ve Katı Probe

CimatronCimatron
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CimatronCAD, enjeksiyon kalıpçılığı için özel, entegre bir CAD/CAM çözümüdür. Kalıp yapımına özgü güçlü modelleme ve tasarım yetenekleri tüm üretim sürecini hızlandırır, her karmaşıklıkta ve boyutta kalıpları yüksek kalitede üretmenizi sağlar CimatronCAM modülü,2 eksen,3 eksen 4 eksen ,5 eksen işleme ve tornalama modülü dahil olmak üzere güçlü NC yetenekleri, pürüzsüz yüzey kalitesi, yüksek frezeleme verimliliği ve kullanım kolaylığı ile Enjeksiyon Kalıpçılığı, Sac Kalıpçılığı ve Genel imalat için benzersiz bir NC Programlama sağlar.

Visual CAMVisual CAM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Desita Yazılım ın Türkiye Tek Yetkili bayisi olduğu VisualCAM ürünleri kolay kullanıma sahip 2 eksen, 3 eksen kalıpçılık işleme, 4 eksen konumlama ve simultane 5 eksen konumlama ve Simultane özellikleri ile yüzey, katı STL parçaları, kalıpları, profil ve havuz işlemlerde hızlı hesaplama ile işlerinizde kaliteyi arttırın. Sorunsuz post precessorleri ile kesin çözümler elde edin. VisualCAM ile oluşturulan takım yolları kesme-budama işlemeleri yanı sıra kolaylıkla çoğaltma-aynalama döndürme işlemlerini de yapabilirsiniz. Ayrıca dışardan gelen dwg, dxf,step , ges, parasolid ve daha bir çok data ile çalışma imkanı sunduğu gibi, Inventor ve Solidworks gibi cad programları ile çalışma imkanı sunmaktadır.

Rhino CAMRhino CAM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Desita Yazılım ın Türkiye Tek Yetkili bayisi olduğu RhinoCAM ürünleri kolay kullanıma sahip 2 eksen, 3 eksen kalıpçılık işleme, 4 eksen konumlama ve simultane 5 eksen konumlama ve Simultane özellikleri ile yüzey, katı STL parçaları, kalıpları, profil ve havuz işlemlerde hızlı hesaplama ile işlerinizde kaliteyi arttırın. Sorunsuz post precessorleri ile kesin çözümler elde edin. RhinoCAM ile oluşturulan takım yolları kesme-budama işlemeleri yanı sıra kolaylıkla çoğaltma-aynalama döndürme işlemlerini de yapabilirsiniz. Ayrıca dışardan gelen dwg, dxf, step , ges, parasolid ve daha bir çok data ile çalışma imkanı sunmaktadır. Rhinoart modülü ile kabartma ürünleri işleyebilirsiniz. RhinoCAM mobilya üreticilerinin de tercihidir. RhinoCAM ile mobilya için tasarladığınız parçaların CNC tezgahlarda işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.