Fuar Hakkında

 

SEKTÖRÜN AVRASYA COĞRAFYASINDAKİ EN BÜYÜK BULUŞMASI

MAKTEK Avrasya, takım tezgahları, metal işleme makineleri ve üretim teknolojileri sektörlerine adanmış önemli bir uluslararası fuardır. Etkinlik, İstanbul, Türkiye'de iki yılda bir düzenlenen fuar sektördeki profesyonellerin yeniliklerini sergilemeleri, ağ kurmaları ve yeni iş fırsatlarını keşfetmeleri için önemli bir platform sunar.

MAKTEK Avrasya Fuar Bilgileri:

Tarih:30 Eylül – 5 Ekim 2024
Konum: İstanbul - Türkiye
Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi


ONLINE BİLETİNİZ BURADA

MAKTEK Avrasya'da yeni iş fırsatlarını keşfedin


Etkinlik, CNC makineleri, lazer kesim makineleri, abkant presler, torna tezgahları, freze makineleri, taşlama makineleri ve metal işleme ve üretimle ilgili çeşitli diğer ekipmanlar gibi geniş bir ürün ve teknoloji yelpazesini sergilemektedir. MAKTEK Avrasya, sektörün Avrasya bölgesindeki en büyük uluslararası fuarlarından biri olarak, Avrupa ve Asya pazarlarını birbirine bağlamada, sınır ötesi ticaret ve iş birliğini kolaylaştırmada önemli bir rol oynamaktadır.


 

MAKTEK Avrasya: Güçlü bir üretim geleceği için sektörün güçlerini birleştiriyor

MAKTEK AVRASYA 2024, 8. Uluslararası Takım Tezgahları, Metal - Sac İşleme Makineleri, Tutucular - Kesici Takımlar, Kalite Kontrol - Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) işbirliğiyle organize edilmektedir.