Firma Adı İletişim Konum
AJANSMİK FUARCILIK VE MEDYA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
Maslak Mahallesi Meydan Sokak Veko Giz Plaza No:3/85 P.K.34485 / Sarıyer / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 222 9371
Web: https://ajansmik.com/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • SEKTOREL YAYINLAR

AJANSMİK FUARCILIK VE MEDYA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Sektörel Yayıncılık, Reklam, Matbaa Hizmetleri ve Dijital Pazarlama Ajansı alanlarında faaliyetini sürdürmektedir. Yayınladığı MetalMakina Dergisi (www.metalmakina.com), Hidrolik&Pnömatik Dergisi (www.hidrolikpnomatik.com), Haber Endüstri (www.haberendustri.com ) Haber Sitesi ve Makine ve Metal Teknolojileri Gazetesi (www.makinametal.com) ile sektördeki gelişmeleri, firmaların ürün ve hizmetlerini Medya Kanalları ile takipçileri ile buluşturuyor. AjansMik in yayınladığı dergileri, katıldığı fuar, sempozyum ve konferanslarda dağıtmanın yanı sıra e-dergilerini toplu posta ile otuz beş bin mail adresine gönderirken , https//edergi.ajansmik.com/ https//www.magzter.com/tr/ dijital dergi yayın platformlarında yayınlamaktadır. Matbaacılık alanında; Mik Display Markası (www.mikdisplay.com) ile katalog, broşür, bülten, logo, dijital baskı, matbaa ürünleri, promosyon ürünleri ile hizmet vermektedir. Reklam alanında; Mik Display Markası (www.mikdisplay.com) ile fuar, sempozyum, konferans, mağazalarda kullanılan teşhir ve promosyon ürünlerinin imalat ve satışının yanı sıra Açıkhava Reklamları için mecra kiralayarak organizasyon hizmetlerine devam etmektedir. Dijital Pazarlama Ajans Hizmetleri alanında; Sosyal medya yönetimi İçerik hazırlama ve E-posta pazarlama hizmetleri vermektedir.

MetalMakina DergisiMetalMakina Dergisi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MetalMakina Dergisi Medya Kanalları, e-Dergi, haber sitesi, sosyal medya içerik paylaşımları, e-bülten, e-dergi toplu mail gönderimleriyle Metal ve Makina sektördeki gelişmeleri takipçileriyle buluştururken, Sektörde yer alan üretici ve tedarikçi firmaları ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine ulaştırıyor

Hidrolik&Pnömatik DergisiHidrolik&Pnömatik Dergisi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hidrolik&Pnömatik Dergisi Medya Kanalları, e-Dergi, haber sitesi, sosyal medya içerik paylaşımları, e-bülten, e-dergi toplu mail gönderimleriyle Akışkan Gücü ve Hareket Teknolojileri sektöründeki gelişmeleri takipçileriyle buluştururken, Sektörde yer alan üretici ve tedarikçi firmaların ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine ulaştırıyor.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • METALMAKİNA DERGİSİ
  • HİDROLİK&PNÖMATİK DERGİSİ
  • HİDROLİK&PNÖMATİK DERGİSİ