Firma Adı İletişim Konum
BAYKAL MAKİNA SAN. VE TİC. A. Ş.
Işık Tepe Mahallesi Lacivert Cad. 1/A 16140 Işık Tepe Organize Sanayi Bölgesi / Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 530 178 8681
Web: https://www.baykal.com.tr/
Salon: 7
Stant: 714
Ürün Grupları
  • Abkant Presler
  • Makaslar
  • Lazer Kesme Makineleri
  • Plazma Kesme Makineleri
  • Cubuk Profil ve Boru isleme Makineleri

69 Yıllık Üstün Deneyim. İlk kuruluşu 1950 yılına dayanan Baykal Makine, metal sac işleme makineleri konusunda Türkiye nin önde gelen uzman imalatçı kuruluşu olup; metal ve sac malzemelerin kesim, büküm ve kaynak işlerinde kullanılan abkant presler, giyotin makaslar, köşe kesme makineleri, punch makineleri, lazer kesim sistemleri, plazma kesim makineleri, su jeti kesme makineler ve CNC dik işlem merkezi üretmekte ve global satışını yapmaktadır. Üç ayrı fabrikada toplam 70.000 m2 üretim alanı ile, Avrupa nın en büyük makine imalat tesislerinden birine sahip olan Baykal Makine de, 80 kişilik bir mühendislik kadrosu desteğinde üretim yapan, iyi eğitimli kalifiye makine operatörleri ve montaj teknisyenlerinden oluşan toplam 650 kişilik bir işgücü istihdam edilmektedir. Bilgisayar destekli bir tasarım ortamında, ileri teknoloji CNC takım tezgahları ve en modern üretim ekipmanları kullanılarak, imalat ve montaj işlemlerinin tamamı Baykal Makine bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Baykal Makine, Alman TÜV sertifikalı ISO 9001 Kalite Belgesine sahip olup, Türk TSE belgeli ve Avrupa Birliği CE etiketli üretim yapmaktadır. Hiç eksilmeyen bir kalite ve servis anlayışı ile Türkiye piyasasında öncü bir konumda bulunan Baykal markalı sac işleme makineleri; son 40 yıldır Amerika dan Avustralya ya uzanan tüm dünya coğrafyasına ihraç edilmekte olup, 100 ün üzerinde ülkede yetkili acentalar vasıtası ile satılmaktadır. Baykal Makine, uzun yıllara dayanan mühendislik birikiminin desteğinde, ödünsüz bir kalite bilinci ile profesyonel bir makine üreticisi olarak sanayinin hizmetindedir.

APHS Abkant PresAPHS: Geliştirilmiş ergonomi, güvenilir işlemler ve yüksek kalite.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

APHS: Geliştirilmiş ergonomi, güvenilir işlemler ve yüksek kalite. Baykal Makine nin CNC abkant pres imalatında 20 yıllık üstün deneyimi ile tasarlanan APHS; işletmenizin en önemli kar unsuru olacaktır. Hızlı, hassas, kaliteli ve üstün büküm kabiliyeti ile birim zaman maliyetlerinizi minimuma indirir. Statik ve dinamik rijitliği sağlanmış güçlü monoblok kaynaklı gövde yapısı sayesinde uzun ömürlü çalışma sunar. APHS abkant pres, en hassas işlerinizi güvenilir süreçler sayesinde mükemmele dönüştürür.

BLE PRO - 1530BLE Series: Etkileyici Kesim Çözümleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BLE-PRO: Yüksek üretkenlik - Hassas kabiliyet. BLE-PRO fiber lazer kesim makinesi ince malzeme kesiminde, gerek kesim kalitesi ve hassasiyeti gerekse yüksek kesim hız ve düşük kesim maliyetiyle kullanıcısına en uygun çözümü sunar. Yüksek verimli fiber lazerin gerektirdiği yüksek kesim hızlarını tümüyle bu makinede görmek mümkündür. BLE-PRO büyük veya özel ebatlarda plakaların kesimine imkân vermekte ve endüstrinin farklı alanlarındaki lazer kesim işlerinde benzerleriyle kolayca rekabet edebilir performansı sunmaktadır.

BLE PRO + COMPACT TOWER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

APES SERVO Abkant Pres
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

APHSH HYBRID Abkant Pres
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

BLP Boru Kesme Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

APHE Abkant PresAPHE Abkant Pres
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

APHS PROAPHS PRO
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BAYKAL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (6263045)