Firma Adı İletişim Konum
ABKTEKNİK İMALAT VE MÜH ÇÖZÜMLERİ LTD.ŞTİ
Mall Of İstanbul The Office Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No:7 Kat:23 D:162 34490 / BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 549 3981
Web: www.abkteknik.com
Salon: 14
Stant: 1401/1402
Ürün Grupları
  • Mühendislik, Tasarım ve Üretim Yazılımları
  • CNC ve PLC Yazılımları
  • Simülasyon Yazılımları
  • Ürün Geliştirme Yazılımları
  • Robot Sistemleri

2008 yılından günümüze ABKTeknik İmalat ve Mühendislik Çözümleri Ltd. Şti. olarak CAD / CAM / CAE alanındaki faaliyetlerini sürdürmektedir. SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü, CAMWorks Türkiye Distribütörü, SprutCAM Türkiye Distribütörü, CIMCO Türkiye Distribütörü olarak CAD/CAM/CAE sektöründe uzman firmadır.

SOLIDWORKSSOLIDWORKS Tasarım Programları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SOLIDWORKS, ürün geliştirme sürecinizin her aşamasında yeniliklere imza atmanıza ve süreci hızlandırmanıza yardımcı olan güçlü ve kullanımı kolay araçlar sunar.

3DEXPERIENCE PLATFORM3DEXPERIENCE PLATFORM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

3DEXPERIENCE PLATFORM; tasarım ve üretimden hizmet ve pazarlamaya kadar kuruluşunuzun tamamını buluttaki iş birliğine dayalı, etkileşimli tek bir ortamda birleştirir.

CAMWorksCAMWorks
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CAMWorks; mevcut CAM yazılımları içerisinde en gelişmiş çözümlerden biridir ve SOLIDWORKS içerisinde doğrudan CAD model üzerinde çalışacak şekilde tam entegredir.

SprutCAMSprutCAM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Öğrenmesi ve kullanması kolay ileri CAM yazılımı SprutCAM ile hem CNC tezgahlarınızı hem de robotlarınızı hızlı ve pratik şekilde programlayabilirsiniz.

ROBODK YAZILIMIRoboDK YAZILIMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

RoboDK, robot programlama ve simülasyon için güçlü ve düşük maliyetli bir çözümdür. RoboDK ile robotunuzdan maksimum verimi alın.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.