Firma Adı İletişim Konum
AAT OTOMASYON YAZILIM GE. EĞİ. SER. HİZ. LTD. ŞTİ.
İmes Sanayi Sitesi E Blok 503 Sokak No: 28 / ÜMRANİYE / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 415 7455
Web: www.aatotomasyon.com.tr
Salon: 4
Stant: 415B
Ürün Grupları
  • CNC Torna Tezgahlari
  • Dikey isleme Merkezleri
  • Yatay isleme Merkezleri
  • Olcme Sistemleri ve Makineleri
  • Kalite Kontrol ve Yazilimlari

AAT OTOMASYON YAZILIM firması merkezi AMERİKA da olan AAT Inc firmasının direkt ofisi olarak faaliyet göstermektedir. AAT firması 1987 den günümüze CAPPS metroloji yazılımının üreticisi ve pazarlayıcısıdır. CMM için geliştirilen CAPPS yazılımı bugün birçok farklı ölçüm ve işleme makina ve tezgahları ile uyumlu çalışmaktadır. Makina markasından bağımsız olan CAPPS yazılımı, kooordinat ölçme tezgahlarında , CNC işleme merkezleri ve tornalarda , portatif kollu ölçüm makinalarında başarıyla kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak birçok modül ve opsiyonları olan bir cmm yazılımının ötesinde artık metroloji yazılımı olarak bilinmektedir.Kullacılarına direkt olarak Türkiye den hizmet veren AAT , CAPPS le ilgili olarak kullanıcılarının istekleri doğrultsunda güncelleme yapabilmektedir.

CAPPS NCCAPPS NC - CNC TEZGAH ÜZERİNDE ÖLÇÜM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CAPPS NC yazılımı CNC üzerinde ölçme- kalite kontrol - imalat yazılımıdır. CNC üzerinde parçayı sökmeden ölçerek , CAD model ile karşılaştırma yapıp , geometrik toleranalandırma yapmaktadır. Ölçüm sonucunda hesaplanan parametreler yardımıyla , takım ofset ve aşınma değerleri güncellenerek kapalı döngü otomasyon sistemine geçilmiş olur.

CAPPS DMISCMM YAZILIMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CAPPS DMIS yazılımı, 1987 den bu günümüze koordinat ölçme tezgahları için geliştirilen tezgah markasından bağımsız ilk CAD tabanlı cmm programıdır.Bünyesinde birçok prob ve lazeri çalıştırma kabiliyeti bulunduran CAPPS DMIS yazılımı aynı zamanda değişik ölçüm mödül ve opsiyonlarına sahiptir.

DUKINREPUBLIC OF KOREA
Adres: 748 Daedeok-daero Yuseong-gu Daejeon Korea Yuseong-gu Daejeon REPUBLIC OF KOREATelefon: 82 42-868-6600web: www.dukin.co.kr

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.