Firma Adı İletişim Konum
3DMAST TEKN. SİST. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Mustafa Kemal Mah. 2139. Sokak No:3/2 / Çankaya / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 473 5162
Web: www.3dmast.com.tr
Salon: 1
Stant: 108B
Ürün Grupları
  • 3 Boyutlu Yazıcı Teknolojileri

3D Mast olarak 2014 yılından beri geniş müşteri portföyümüz ile 3D yazıcının kullanım alanının bulunduğu her sektöre hizmet vermeye devam etmekteyiz. Amacımız ihtiyaçları en doğru şekilde tespit ederek, en doğru çözümleri sunmak, müşterilerimize süreklilik sağlayan teknik destek hizmetleri ile katkı sağlamaktır. 30 yılı aşkın süredir dünya markalarına çözüm sunan 3D Systems şirketinin Türkiye Distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Hizmetlerimiz; Metal 3D yazıcı, SLA , SLS, MJP, CJP 3D Yazıcı teknolojilerinin satış ve satış sonrasını kapsamaktadır. Savunma Sanayi ve Havacılık sektörüne uygun olarak geliştirilmiş sertifikalı mühendislik malzeme seçenekleri ve patentli katman teknolojisi ile çözüm sunmaktayız. 3D Systems; 1983 yılında 3D baskı teknolojisini icat eden Charles (“Chuck”) Hull tarafından kurulmuştur. Günümüzde hala dünyanın en büyük ve en kapsamlı; tüm 3D yazıcı teknolojileri tek çatı altından toplayan kuruluştur. 3D Systems, müşteri işlerini, tasarımlarını veya mühendislik problemlerini çözmek için gereken uzmanlık ve dijital üretim iş akışına bağlamaya odaklanan global bir 3D çözüm şirketi haline gelmiştir.

Figure4 / 3B Yazıcı3 Boyutlu Yazıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

100 mm/saat baskı hızıyla dünyanın en hızlı 3D yazıcısı olup rakiplerinden on kat daha hızlıdır. 13 farklı malzeme seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca yeni malzemeler geliştirilip eklenmeye devam etmektedir. 300 derece ısıya dayanıklı malzemeden, sert, esnek, yüksek mukavemet ve stabilite özelliklerine kadar bir çok mühendislik malzeme seçeneği bulunmaktadır. 5 yıl garanti süreci boyunca bire bir değişim imkanı sunar.

Metal 3B Yazıcı3 Boyutlu Yazıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Havacılık, Savunma Sanayi, Otomotiv, Kalıp, Plastik gibi sanayi firmaları, üretim verimliliği ve hızını arttırmak için 3D Systems ’ın sektör lideri çözümlerinden ve uzmanlığından yararlanıyor. Patentli katman teknolojisi ve sertifikalı titanyum, nikel, krom kobalt, alüminyum, çelik ve alaşımları malzeme seçenekleri ile 20 mikrona kadar yüzey kalitesi sunar.

SLS 3B Yazıcı3 Boyutlu Yazıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mükemmel yüzey kalitesi, çözünürlük, doğruluk, tekrarlanabilirlik ve düşük toplam işletme maliyeti ile sağlam, fonksiyonel karmaşık parçalar üretmek için üretim sınıfı naylon malzemelerle üretim kapasitenizi artırabilirsiniz. SLS yazıcılar, sertten elastomerik, yüksek uzama, yüksek darbe mukavemeti ve yüksek sıcaklık direncine kadar size tüm özellikleri ve izotropik özellikleri sunmak üzere tasarlanmış termoplastik malzemelerden baskı yapar. Başlıca malzeme özellikleri; #9642; Alüminyum katkılı sert malzeme, #9642; Alev geciktirici naylon-12 plastik, #9642; Mükemmel sertliğe sahip cam dolgulu mühendislik plastiği, #9642; Fiber takviyeli mühendislik plastiği, #9642; Üretim parçaları için dayanıklı naylon, #9642; Zorlu ortamlar için sağlam, darbelere dayanıklı plastik, #9642; Kauçuk benzeri esneklik ve işlevselliğe sahip termoplastik malzeme, #9642; Yırtılma direnci ve patlama mukavemetli, #9642; Mekanik özellikler ve fonksiyonel test.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.