Firma Adı İletişim Konum
BEKA-MAK MAKİNA SANAYİ VE TİC. A. Ş.
Başköy Mah. İzmir yolu Cad. D Blok Apt. No: 698 D / Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 449 0361
Web: https://www.bekamak.com/
Salon: 9
Stant: 905A
Ürün Grupları
  • Serit Testere Tezgahlari
  • Daire Testere Tezgahlari

1984 Yılında aile şirketi olarak kurulan Beka-Mak Türkiye nin metal kesme makinaları (daire, şerit ve hidrolik kollu testere) üretiminin önder firmalarındandır. Türkiye de testere makinası sektörünü global pazara açan lider firmadır. İlk ihracatını Almanya ya 1991 senesinde gerçekleştiren Beka-Mak, bugün başta Avrupa, Rusya ve A.B.D olmak üzere dünyada 60 distribütör tarafından 78 e yakın ülkede temsil edilmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle yüksek verimde çalışan daire ve şerit testere makinalarımız, ülkemizin önde gelen çelik üreticilerinin de tercihleri olmaktadır. Yenilikçi ve sürekli gelişim felsefesine sahip olan Beka-Mak, 2019 yılında kurulan tescilli Ar-Ge merkeziyle birlikte bugün 180 personel ile 22.500m² üretim alanında metal sektörüne katkıda bulunmaya devam ediyor.

Yatay Şerit Testere MakinalarıYATAY ŞERİT TESTERE MAKİNALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

170mm çaptan, 3000mm çapa ve 2200mm genişliğe kadar her türlü metali kesecek manuel, yarı otomatik, tam otomatik yatay şerit testere makinaları. Mafsallı ve Çift Kolonlu ürün çeşitleri ile. Otomatik tipler, merdaneli, hidrolik ve servo sürmeli olup yüksek hassasiyetlerde çalışmaktadır. NC ve CNC makinalarımız mevcuttur.

Daire Testere Makinaları BMDO 80 CSBMDO 80 CS Daire Testere Makinası (HSS Bıçaklı)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

20mm çaptan, 80mm çapa kadar kalın etli boru kesiminde, 50mm çapa kadar dolu alzeme kesiminde son teknoloji. 25 defaya kadar tekrar bilenebilen ve her defasında 4m2 kesim ile ekonomik kullanımda çığır açan BMDO 80 makinamızın elmas uçlu emsallerine göre %50 daha hızlı kesim yapması BMDO 80 CS modelimizi benzersiz kılmaktadır.

Daire Testere Makinaları BMDO 100 XSBMDO 100 XS Daire Testere Makinası (TCT Bıçaklı)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

20mm. den 100mm çap ve daha yukarı boru, profil, dolu malzeme kesiminde hem havalı çelik testere, hem de elmas uçlu testere kullanmanın mümkün olduğu, malzemeye göre değişebilir kesim hızı nedeniyle tüm emsallerinden en az %50 daha hızlı ve kaliteli kesim çözümleri sunan CNC kontrollü, otomatik yüklemeli makinamızdır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.