Firma Adı İletişim Konum
ARMADA YAZILIM A.Ş.
Esentepe Mah. Cevizli D100 Güney Yanyol Lapishan No: 25-6156 34870 / Kartal / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 379 8379
Web: https://www.armadayazilim.com/
Salon: 12
Stant: 1205
Ürün Grupları
  • Muhendislik Tasarim ve Uretim Yazilimlari
  • CNC ve PLC Yazilimlari
  • Simulasyon Yazilimlari
  • Urun Gelistirme Yazilimlari

2008 yılında kurulan Armada Yazılım, 15 yılı aşkın tecrübesi ile Türk imalat sektöründe verimliliği artırmak ve çözümde hep daha fazlasını sunmak amacıyla yola çıktı. Türkiye nin her yerinden, binlerce müşteriye mühendislik hizmetleri sağlayarak, tasarımdan üretime kesintisiz hizmet anlayışı ve tecrübeli çalışan kadrosu ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı başardı. SOLIDWORKS, 3DEXPERIENCE, hyperMILL, DriveWorks, SolidSteel Parametric, WoodExpert, Elysium, QForm ürünlerinin Türkiye distribütörü olan Armada Yazılım, CAD/CAM/CAE yazılım teknolojilerinde farklı sektörlerden elde ettiği tecrübelerle, müşterilerine tasarımdan üretime, satış sonrası destekten eğitime kadar birçok konuda stratejik çözümler sunuyor. Gelişen ve değişen ihtiyaçlara hızlı ve inovatif çözümler üreterek marka değerini attığı her adımda daha da yükseltme hedefiyle çalışmaya devam ediyor. Son beş yılda aldığı 35 in üzerinde ödülle Türkiye nin en başarılı SOLIDWORKS® distribütörü unvanını korumaya ve başarılarını iş ortaklarıyla birlikte daha da büyütmeye devam eden Armada Yazılım, dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

SOLIDWORKS3 Boyutlu Modellemede Benzersiz Kullanıcı Deneyimi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SOLIDWORKS ürünleri, tasarım sürecinin tamamında hakimiyet kurmanızı sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ve sezgisel çalışma araçlarıyla, yenilikçi ürünler tasarlamanız için mükemmel araçlar sunar. SOLIDWORKS ile ister basit montajlar, ister karmaşık tasarımlar üzerinde çalışabilirsiniz. Verilerin ekip içinde yönetimi, paylaşılması ve profesyonel pazarlama dokümanları oluşturulmasında pek çok aracı bünyesinde barındırır. Hızlı ve kusursuz ürün tasarımları için gerekli araçlar sunmasının yanı sıra, daha düşük maliyetle ve daha yüksek kalitede ürünler geliştirilmesinde önemli bir yere sahiptir.

3DEXPERIENCEZaman ve Mekandan Bağımsız Tasarımlar Oluşturun
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

3DEXPERINCE bulut tabanlı yapısıyla, tasarımdan imalata bütün operasyon süreçlerinizde hızlı ve kusursuz işbirliği yapılmasını sağlar. Üretim süreci planlaması, maksimum işbirliği ve süreklilikle yönetilmesi için kusursuz bir platform yapısı sunar. İşiniz için gerekli bütün aramaları tek bir platformda sunar. Yenilikçi ve çağın gerektirdiği tasarım ihtiyacını tam anlamıyla karşılayarak, üst düzey bilgisayar donanımına gerek kalmaksızın, tasarımlarınızı dilediğiniz yerden özgürce yönetirken, bulut tabanlı tasarımın bütün avantajlarından yararlanabilirsiniz.

hyperMILLDünyanın En Güçlü CAM Çözümü ile Kusursuz Parçalar İşleyin
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

hyperMILL 2.5D, 3D ve 5 eksenli frezelemenin yanı sıra yüksek hızlı kesim (HSC) ve yüksek performanslı kesim (HPC) işlemleri için de modüler ve esnek bir CAM çözümüdür. Firmaların rekabet gücünü korumak ve sürekli iyileştirmek için oldukça yenilikçi ve esnek CAM teknolojileri sunan hyperMILL, mevcut takım ve tezgahların etkin kullanımı sayesinde programlama ve makinede işleme sürelerinde gözle görülür gelişmeler yaratır, kaynakların daha verimli ve uzun ömürlü kullanılmasını sağlar. Mevcut tüm CAD çözümleri ile tam uyumlululuğu sayesinde kullanıcılara maksimum fayda ve hız kazandırır.

ArmadaWorksZamandan ve Maliyetten Tasarruf Edin
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünyanın en fazla kullanıcısı olan 3 boyutlu tasarım programı SOLIDWORKS e eklenti olarak Armada Yazılım tarafından geliştirilen ArmadaWorks, kullanıcı odaklı yazılımlar ve stratejik çözümler sunuyor. İş süreçlerinizi düzene sokarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.