Firma Adı İletişim Konum
AKBAL MAKİNA END.SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Yenidoğan Mah. Abdi ipekçi Cad. 1. emintaş San. Sit. / Bayrampaşa / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 501 6667
Web: http://www.akbalmakina.com/
Salon: 14
Stant: 1418B
Ürün Grupları
  • Üniversal Torna Tezgahları
  • Üniversal Freze Tezgahları
  • Dikey İşleme Merkezleri
  • Satıh Taşlama Tezgahları
  • Erozyon Tezgahları

Akbal Makina, kurumsal bir kimliğe sahip olmak adına genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı kendine hedef belirlemiş bir kuruluştur. Ekip olarak, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda bayiiliğini yapmakta olduğumuz dünya çapında saygın firmalar ile daima ARaştırma – GEliştirme faaliyetlerinde bulunarak yenilikçi ve rekabetçi satış politikası ile yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyümüzde bulunan siz değerli müşterilerimize en iyi fiyat, kalite ve hizmeti sunmak öncelikli ilkelerimizdendir. Siz değerli müşterilerimizin firmamıza olan ilgi, alaka ve güvenine teşekkür ederiz.

Kalıpçı Freze TezgahıMastertech MT-5V
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mastertech Kalıpçı Freze Tezgahları Tayvan malıdır. Yekpare gövde yapısına sahip olan freze tezgahlarımızın tüm eksenleri de kutu kızaklıdır. Bu sayede hassasiyeti en üst seviyeye çıkarmıştır. Ayrıca eksenlerde Align Motor ve Servo motor seçeneklerinin yanı sıra tahrik sisteminde de Kayış Kasnak ve İnvertör olmak üzere iki ayrıca seçenekler bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak eksen hareketlerinin daha diğer modellere göre daha büyük olduğu eksenleri servo motorlu olan Göbekten Milli Kalıpçı freze tezgahımızda bulunmaktadır. 500 ’den fazla referansı olan freze tezgahımızın tüm yedek parçalarını da stokta bulundurarak satış sonrası desteğimizi de vermekteyiz.

CNC Dik İşleme MerkeziMastertech MV-1160VS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mastertech CNC Dik İşleme Merkezleri Tayvan malıdır. Direct-Drive tahrik sistemi, 12.000 Devir İş Mili, güçlü Lineer kızak yapısı, Mitsubishi M80 kontrol ünitesi CNC Dik İşleme Merkezlerimizin sahip olduğu özelliklerden birkaçıdır. Ayrıca tüm modellerimizde CTS (Takım İçinden Su Verme Sistemi) opsiyonel seçenekler arasındadır. Sektörde 800 ’lük, 1100 ’lük ve 1300 ’lük olarak bilinen ve eksen hareketlerine ithafen adlandırılan CNC Dik İşleme Merkezleri en çok tercih edilen ölçülere sahip tezgah modellerimizdendir.

Dalma Erozyon TezgahıMastertech EDM-5040 CNC
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mastertech Dalma Erozyon tezgahları Tayvan malıdır. CNC, PNC, ve ZNC modelleri bulunmaktadır. Bir çok noktada referansı bulunan Dalma Erozyon tezgahları yedek parça ve servis hizmetlerini satış sonrası destek olarak firmamız tarafından sunulmaktadır.

Derin Delik Delme TezgahıMastertech NCS-1300
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mastertech Derin Delik Delme Tezgahları 8 farklı modeli ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amaçlı tasarlanmış ve donatılmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı referansları bulunan ürünlerimizle ilgili detaylı bilgileri firmamızla iletişime geçerek edinebilirsiniz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.