Firma Adı İletişim Konum
BİRLİKSAN KESİCİ TAKIMLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Fevziçakmak Mah. Hüdai Cad. 10614 Sok. No: 35 / Karatay / KONYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 332 342 6881
Web: www.birliksan.com.tr
Salon: 11
Stant: 1108B
Ürün Grupları
  • Panç Presler
  • Makaslar
  • Diğer Sac İşleme Makineleri
  • KAMU KURUMLARI ÜNİVERSİTELER
  • MESLEK KURULUŞLARI SEKTÖREL DERNEKLER

1981 YILINDA KURULAN BİRLİKSAN, TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN MEKANİK, HİDROLİK SAC VE DEMİR KESME MAKASLARI ÜRETİCİLERİNDEN BİRİSİDİR Üretiminin %85’lik kısmını ihraç eden firmamız, bünyesindeki BİRLİKSAN DIŞ TİCARET firması ve BİRLİKSAN tescilli markası İle dünya pazarlarına daha fazla ürün satışını hedeflemektedir. Müşterilerine yüksek performanslı ve kaliteli mallar sunabilmek için, üretim aşamasında yüksek kalite ve hassasiyet için günümüz teknolojisi ile donatılmış CNC makinalar ile İmalatını gerçekleştirmektedir. ANA ÜRETİM KONULARIMIZ Hidrolik Kombine Metal Kesme ve Zımbalama Makinaları Hidrolik Beton Demir Kesme Makinaları Mekanik Sac Kesme Makasları Mekanik Köşebent Kesme Makaslan Mekanik Zımbalama Makasları Mekanik Beton Demiri Kesme Makasları Mekanik Beton Demir Bükme Aparatları

HİDROLİK METAL KESME VE DELME MAKİNALARIHİDROLİK MAKAS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hidrolik kesme ve delme makinelerimiz, Köşebent, lama, U ve I demir kesme ve delme, dolu yuvarlak ve kare malzeme kesme, lama kesme, kare ve üçgen kertme gibi üretim süreçlerini gerçekleştirebilmektedir. Makinelerin kapasiteleri ve yetkinlikleri, yapılacak işe göre fark edebilmekte ve isteğe bağlı özel kesme kalıpları üretilebilmektedir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Manuel sac makasları çeşitli ölçülerdeki sac malzemelerin kesiminde kullanılmaktadır. Aynı zamanda farklı tipteki makineler ile delik delme ve köşebent kesme işlemleri de yapılabilmektedir.

BETON DEMİR MAKASLARIMAKASLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İnşaat demirlerinin kesilmesinde ve bükülmesinde kullanılan makaslardır. İnşaat demirinin çapına göre kapasiteleri değişkenlik göstermektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BİRLİKSAN