Sergilenecek Teknolojik ve İnovatif Ürünler

MAKTEK AVRASYA 2018'DE SERGİLENECEK YÜKSEK TEKNOLOJİLİ VE İNOVATİF ÜRÜNLER

 
YERLİ ÜRETİM ÜRÜNLER

Durmazlar tarafından üretilen boru ve profil üzerinde hareketli eksenler sayesinde istenilen profilde kesim yapılmasına imkan sağlayan Profil-Boru Kesme Fiber Lazer tezgahı sergilenecek. Buna ek olarak 6kW gücündeki Fiber Lazer Rezonatörü de MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Ermaksan tarafından üretilen ve geleceğin teknolojisi olarak görülebilecek 3 Boyutlu Metal Eklemeli İmalat yapabilecek 3D Metal Yazıcı görülebilecek. Bu makine ile titanyum alaşımları gibi reaktif tozlarda güvenle çalışılabilmektedir. Ek olarak; RedDot, IF Product Design gibi ödüllere sahip olan fiber lazer tezgahları da MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Spinner tarafından üretilmekte olan 3 taret – 2 aynalı CNC tornalama merkezi MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Akım Metal tarafından üretilmekte olan ve SMB markası ile piyasada yer alan namlu üretiminde kullanılabilen çift taretli CNC torna tezgahı MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Dirinler tarafından Drinns markası ile üretilmekte olan gemi parçaları üretiminde kullanılabilen 5 Eksen Gantry CNC Freze Tezgahı MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Uzay Makina tarafından üretilen Karbür Inset Uçlu Daire Testere tezgahı MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Boehlerit tarafından geliştirilen yeni frezeleme programı ve HIPMS kaplama teknolojisi ile sertleşmiş malzemelerin işlenmesini daha kolay hale gelmesini sağlayan frezeleme takımları MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Akermak tarafından KOSGEB desteği ile geliştirilen “KUPA” isimli standart kalıp kütüphane programı MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
İTHAL ÜRÜNLER

Tezmaksan tarafından; SW markasının ihtiyaca göre 2 veya 4 iş miline sahip 5 eksenli yatay işleme merkezi MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Mazak tarafından; Endüstri 4.0 uygulamaları, makinelerin entegre ve eş zamanlı olarak kontrol edilmesini sağlayan Mazak Smart Box fuardaki makinalar üzerinde görülebilecek. Ayrıca; lazer kesim teknolojisinde 3’üncü jenerasyon olarak adlandırılan Direk Diyot Lazer’i (DDL) teknolojili OPTIPLEX Lazer Tezgahları MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Fanuc tarafından; 3D Area Sensor (bir palet veya kasa içerisinde karışık olarak bulunan parçaların kamera ve robot vasıtası ile sınıflandırılması), Force Sensor (kuvvet algılamaya dayalı olarak robot ile çapak alma, polisaj ve birleştirme işlemlerinin yapılması), Collaborative Robots (insanlar ile aynı anda tehlike oluşturmadan çalışabilen endüstriyel robotlar) MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
DMG Mori tarafından; 6 mikron hassasiyetinde pozisyonlamaya ve otomatik termal kompanzasyona sahip CNC işleme merkezi, simultane 5 eksen çift iş milli işleme merkezi MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Ses 3000 tarafından; YCM Supermax markasının Y eksenli ve karşı fener milli (sub-spindle) CNC torna tezgahı MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
Haimer tarafından; Hassas takım bağlamaya olanak sağlayan ve verileri toplayarak iyileştirme sağlayabilen Comfort i4.0 Shrink Makinası ve Power Clamp i4.0 veri matris kodlarından shrinkleme parametrelerini okuyan bir tarayıcı MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.
 
 
Atlas CNC tarafından; Alpha Laser markasının lazer ile yüzey sertleştirme işlemi (ısıl işlem) yapabilen makinası MAKTEK Avrasya 2018’de yer alacak.